ΕΠΣΑ: Πρόγραμμα των αγώνων από την Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

0
67
ΕΠΣΑ Πρόγραμμα των αγώνων από την Α', Β' και Γ' κατηγορία
ΕΠΣΑ Πρόγραμμα των αγώνων από την Α', Β' και Γ' κατηγορία
ΕΠΣΑ: Σε ξενοδοχείο των Αθηνών έγινε η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος των πρωταθλημάτων της Α’, Β’ και Γ’ κατηγορίας Αθηνών.

Η σέντρα στις τρεις κατηγορίες είναι προγραμματισμένη για τις 22 Σεπτεμβρίου, ενώ η αυλαία θα πέσει στις 10 Μαΐου 2020.

"<yoastmark

Αναλυτικά οι κληρώσεις έχουν ως εξής:

A’ Κατηγορία – 1ος όμιλος

ΕΠΣΑ: 1η αγωνιστική – 16η

Χαραυγιακός-Θρίαμβος Χαϊδ.

Ήφαιστος Περιστ.-Χολαργός

Ολυμπιακός Λιοσίων-Άρης Πετρ.

Αγία Παρασκευή-Ιάσων

Αθηναϊκός-ΑΟ Περιστερίου

Μελίσσια-ΓΣ Αργυρούπολης

Πετράλωνα-Ηράκλειο

Νέα Ιωνία-Κένταυρος Βριλ.

2η αγωνιστική – 17η

Νέα Ιωνία-Χαραυγιακός

Θρίαμβος Χαϊδ.-Ήφαιστος Περιστ.

Χολαργός-Ολυμπιακός Λιοσίων

Άρης Πετρ.-Αγία Παρασκευή

Ιάσων-Αθηναϊκός

ΑΟ Περιστερίου-Μελίσσια

ΓΣ Αργυρούπολης-Πετράλωνα

Κένταυρος Βριλ.-Ηράκλειο

ΕΠΣΑ: 3η αγωνιστική – 18η

Ήφαιστος Περιστ.-Νέα Ιωνία

Ολυμπιακός Λιοσίων-Θρίαμβος Χαϊδ.

Αγία Παρασκευή-Χολαργός

Αθηναϊκός-Άρης Πετρ.

Μελίσσια-Ιάσων

Πετράλωνα-ΑΟ Περιστερίου

Ηράκλειο-ΓΣ Αργυρούπολης

Χαραυγιακός-Κένταυρος Βριλ.

4η αγωνιστική – 19η

Νέα Ιωνία-Ολυμπιακός Λιοσίων

Χαραυγιακός-Ήφαιστος Περιστ.

Θρίαμβος Χαϊδ.-Αγία Παρασκευή

Χολαργός-Αθηναϊκός

Άρης Πετρ.-Μελίσσια

Ιάσων-Πετράλωνα

ΑΟ Περιστερίου-Ηράκλειο

Κένταυρος Βριλ.-ΓΣ Αργυρούπολης

5η αγωνιστική – 20ή

Αγία Παρασκευή-Νέα Ιωνία

Ολυμπιακός Λιοσίων-Χαραυγιακός

Αθηναϊκός-Θρίαμβος Χαϊδ.

Μελίσσια-Χολαργός

Πετράλωνα-Άρης Πετρ.

Ηράκλειο-Ιάσων

ΓΣ Αργυρούπολης-ΑΟ Περιστερίου

Ήφαιστος Περιστ.-Κένταυρος Βριλ.

6η αγωνιστική – 21η

Νέα Ιωνία-Αθηναϊκός

Χαραυγιακός-Αγία Παρασκευή

Ήφαιστος Περιστ.-Ολυμπιακός Λιοσίων

Θρίαμβος Χαϊδ.-Μελίσσια

Χολαργός-Πετράλωνα

Άρης Πετρ.-Ηράκλειο

Ιάσων-ΓΣ Αργυρούπολης

Κένταυρος Βριλ.-ΑΟ Περιστερίου

7η αγωνιστική – 22η

Μελίσσια-Νέα Ιωνία

Αθηναϊκός-Χαραυγιακός

Αγία Παρασκευή-Ήφαιστος Περιστ.

Πετράλωνα-Θρίαμβος Χαϊδ.

Ηράκλειο-Χολαργός

ΓΣ Αργυρούπολης-Άρης Πετρ.

ΑΟ Περιστερίου-Ιάσων

Ολυμπιακός Λιοσίων-Κένταυρος Βριλ.

8η αγωνιστική – 23η

Νέα Ιωνία-Πετράλωνα

Χαραυγιακός-Μελίσσια

Ήφαιστος Περιστ.-Αθηναϊκός

Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγία Παρασκευή

Θρίαμβος Χαϊδ.-Ηράκλειο

Χολαργός-ΓΣ Αργυρούπολης

Άρης Πετρ.-ΑΟ Περιστερίου

Κένταυρος Βριλ.-Ιάσων

9η αγωνιστική – 24η

Ηράκλειο-Νέα Ιωνία

Πετράλωνα-Χαραυγιακός

Μελίσσια-Ήφαιστος Περιστ.

Αθηναϊκός-Ολυμπιακός Λιοσίων

ΓΣ Αργυρούπολης-Θρίαμβος Χαϊδ.

ΑΟ Περιστερίου-Χολαργός

Ιάσων-Άρης Πετρ.

Αγία Παρασκευή-Κένταυρος Βριλ.

10η αγωνιστική – 25η

Νέα Ιωνία-ΓΣ Αργυρούπολης

Χαραυγιακός-Ηράκλειο

Ήφαιστος Περιστ.-Πετράλωνα

Ολυμπιακός Λιοσίων-Μελίσσια

Αγία Παρασκευή-Αθηναϊκός

Θρίαμβος Χαϊδ.-ΑΟ Περιστερίου

Χολαργός-Ιάσων

Κένταυρος Βριλ.-Άρης Πετρ.

11η αγωνιστική – 26η

ΑΟ Περιστερίου-Νέα Ιωνία

ΓΣ Αργυρούπολης-Χαραυγιακός

Ηράκλειο-Ήφαιστος Περιστ.

Πετράλωνα-Ολυμπιακός Λιοσίων

Μελίσσια-Αγία Παρασκευή

Ιάσων-Θρίαμβος Χαϊδ.

Άρης Πετρ.-Χολαργός

Αθηναϊκός-Κένταυρος Βριλ.

12η αγωνιστική – 27η

Νέα Ιωνία-Ιάσων

Χαραυγιακός-ΑΟ Περιστερίου

Ήφαιστος Περιστ.-ΓΣ Αργυρούπολης

Ολυμπιακός Λιοσίων-Ηράκλειο

Αγία Παρασκευή-Πετράλωνα

Αθηναϊκός-Μελίσσια

Θρίαμβος Χαϊδ.-Άρης Πετρ.

Κένταυρος Βριλ.-Χολαργός

13η αγωνιστική – 28η

Άρης Πετρ.-Νέα Ιωνία

Ιάσων-Χαραυγιακός

ΑΟ Περιστερίου-Ήφαιστος Περιστ.

ΓΣ Αργυρούπολης-Ολυμπιακός Λιοσίων

Ηράκλειο-Αγία Παρασκευή

Πετράλωνα-Αθηναϊκός

Χολαργός-Θρίαμβος Χαϊδ.

Μελίσσια-Κένταυρος Βριλ.

14η αγωνιστική – 29η

Νέα Ιωνία-Χολαργός

Χαραυγιακός-Άρης Πετρ.

Ήφαιστος Περιστ.-Ιάσων

Ολυμπιακός Λιοσίων-ΑΟ Περιστερίου

Αγία Παρασκευή-ΓΣ Αργυρούπολης

Αθηναϊκός-Ηράκλειο

Μελίσσια-Πετράλωνα

Κένταυρος Βριλ.-Θρίαμβος Χαϊδ.

15η αγωνιστική – 30ή

Θρίαμβος Χαϊδ.-Νέα Ιωνία

Χολαργός-Χαραυγιακός

Άρης Πετρ.-Ήφαιστος Περιστ.

Ιάσων-Ολυμπιακός Λιοσίων

ΑΟ Περιστερίου-Αγία Παρασκευή

ΓΣ Αργυρούπολης-Αθηναϊκός

Ηράκλειο-Μελίσσια

Πετράλωνα-Κένταυρος Βριλ.

Α’ Κατηγορία – 2ος όμιλος

1η αγωνιστική – 16η

Άγιαξ Ταύρου-Καματερό

Πανερυθραϊκός-Φωστήρας Ηλ.

Παπάγος-Θύελλα Αγ. Δημ.

Τράχωνες-Παλαιό Φάληρο

Διάνα Ηλ.-Απόλλων Χαλ.

Χαϊδάρι-Ηλιούπολη

Κηπούπολη-Λυκόβρυση

Σούρμενα-ΠΑΟ Ρουφ

2η αγωνιστική – 17η

Σούρμενα-Άγιαξ Ταύρου

Καματερό-Πανερυθραϊκός

Φωστήρας Ηλ.-Παπάγος

Θύελλα Αγ. Δημ.-Τράχωνες

Παλαιό Φάληρο-Διάνα Ηλ.

Απόλλων Χαλ.-Χαϊδάρι

Ηλιούπολη-Κηπούπολη

ΠΑΟ Ρουφ-Λυκόβρυση

3η αγωνιστική – 18η

Πανερυθραϊκός-Σούρμενα

Παπάγος-Καματερό

Τράχωνες-Φωστήρας Ηλ.

Διάνα Ηλ.-Θύελλα Αγ. Δημ.

Χαϊδάρι-Παλαιό Φάληρο

Κηπούπολη-Απόλλων Χαλ.

Λυκόβρυση-Ηλιούπολη

Άγιαξ Ταύρου-ΠΑΟ Ρουφ

4η αγωνιστική – 19η

Σούρμενα-Παπάγος

Άγιαξ Ταύρου-Πανερυθραϊκός

Καματερό-Τράχωνες

Φωστήρας Ηλ.-Διάνα Ηλ.

Θύελλα Αγ. Δημ.-Χαϊδάρι

Παλαιό Φάληρο-Κηπούπολη

Απόλλων Χαλ.-Λυκόβρυση

ΠΑΟ Ρουφ-Ηλιούπολη

5η αγωνιστική – 20ή

Τράχωνες-Σούρμενα

Παπάγος-Άγιαξ Ταύρου

Διάνα Ηλ.-Καματερό

Χαϊδάρι-Φωστήρας Ηλ.

Κηπούπολη-Θύελλα Αγ. Δημ.

Λυκόβρυση-Παλαιό Φάληρο

Ηλιούπολη-Απόλλων Χαλ.

Πανερυθραϊκός-ΠΑΟ Ρουφ

6η αγωνιστική – 21η

Σούρμενα-Διάνα Ηλ.

Άγιαξ Ταύρου-Τράχωνες

Πανερυθραϊκός-Παπάγος

Καματερό-Χαϊδάρι

Φωστήρας Ηλ.-Κηπούπολη

Θύελλα Αγ. Δημ.-Λυκόβρυση

Παλαιό Φάληρο-Ηλιούπολη

ΠΑΟ Ρουφ-Απόλλων Χαλ.

7η αγωνιστική – 22η

Χαϊδάρι-Σούρμενα

Διάνα Ηλ.-Άγιαξ Ταύρου

Τράχωνες-Πανερυθραϊκός

Κηπούπολη-Καματερό

Λυκόβρυση-Φωστήρας Ηλ.

Ηλιούπολη-Θύελλα Αγ. Δημ.

Απόλλων Χαλ.-Παλαιό Φάληρο

Παπάγος-ΠΑΟ Ρουφ

8η αγωνιστική – 23η

Σούρμενα-Κηπούπολη

Άγιαξ Ταύρου-Χαϊδάρι

Πανερυθραϊκός-Διάνα Ηλ.

Παπάγος-Τράχωνες

Καματερό-Λυκόβρυση

Φωστήρας Ηλ.-Ηλιούπολη

Θύελλα Αγ. Δημ.-Απόλλων Χαλ.

ΠΑΟ Ρουφ-Παλαιό Φάληρο

9η αγωνιστική – 24η

Λυκόβρυση-Σούρμενα

Κηπούπολη-Άγιαξ Ταύρου

Χαϊδάρι-Πανερυθραϊκός

Διάνα Ηλ.-Παπάγος

Ηλιούπολη-Καματερό

Απόλλων Χαλ.-Φωστήρας Ηλ.

Παλαιό Φάληρο-Θύελλα Αγ. Δημ.

Τράχωνες-ΠΑΟ Ρουφ

10η αγωνιστική – 25η

Σούρμενα-Ηλιούπολη

Άγιαξ Ταύρου-Λυκόβρυση

Πανερυθραϊκός-Κηπούπολη

Παπάγος-Χαϊδάρι

Τράχωνες-Διάνα Ηλ.

Καματερό-Απόλλων Χαλ.

Φωστήρας Ηλ.-Παλαιό Φάληρο

ΠΑΟ Ρουφ-Θύελλα Αγ. Δημ.

11η αγωνιστική – 26η

Απόλλων Χαλ.-Σούρμενα

Ηλιούπολη-Άγιαξ Ταύρου

Λυκόβρυση-Πανερυθραϊκός

Κηπούπολη-Παπάγος

Χαϊδάρι-Τράχωνες

Παλαιό Φάληρο-Καματερό

Θύελλα Αγ. Δημ.-Φωστήρας Ηλ.

Διάνα Ηλ.-ΠΑΟ Ρουφ

12η αγωνιστική – 27η

Σούρμενα-Παλαιό Φάληρο

Άγιαξ Ταύρου-Απόλλων Χαλ.

Πανερυθραϊκός-Ηλιούπολη

Παπάγος-Λυκόβρυση

Τράχωνες-Κηπούπολη

Διάνα Ηλ.-Χαϊδάρι

Καματερό-Θύελλα Αγ. Δημ.

ΠΑΟ Ρουφ-Φωστήρας Ηλ.

13η αγωνιστική – 28η

Θύελλα Αγ. Δημ.-Σούρμενα

Παλαιό Φάληρο-Άγιαξ Ταύρου

Απόλλων Χαλ.-Πανερυθραϊκός

Ηλιούπολη-Παπάγος

Λυκόβρυση-Τράχωνες

Κηπούπολη-Διάνα Ηλ.

Φωστήρας Ηλ.-Καματερό

Χαϊδάρι-ΠΑΟ Ρουφ

14η αγωνιστική – 29η

Σούρμενα-Φωστήρας Ηλ.

Άγιαξ Ταύρου-Θύελλα Αγ. Δημ.

Πανερυθραϊκός-Παλαιό Φάληρο

Παπάγος-Απόλλων Χαλ.

Τράχωνες-Ηλιούπολη

Διάνα Ηλ.-Λυκόβρυση

Χαϊδάρι-Κηπούπολη

ΠΑΟ Ρουφ-Καματερό

15η αγωνιστική – 30ή

Καματερό-Σούρμενα

Φωστήρας Ηλ.-Άγιαξ Ταύρου

Θύελλα Αγ. Δημ.-Πανερυθραϊκός

Παλαιό Φάληρο-Παπάγος

Απόλλων Χαλ.-Τράχωνες

Ηλιούπολη-Διάνα Ηλ.

Λυκόβρυση-Χαϊδάρι

Κηπούπολη-ΠΑΟ Ρουφ

B’ Κατηγορία – 1ος όμιλος

1η αγωνιστική – 16η

Χαλάνδρι-Ιεράπολη
Φοίνικας Περιστ.-Δόξα Βύρωνος
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Λύκοι Χαϊδ.
ΑΟΝΦ Άτταλος-Άρης Χολαργού
Εθνικός Αστέρας-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Αίμος Πετρ.-Λαύρα Αργ.
ΑΟ Βύρων-ΑΕ Περιστερίου
Αλσούπολη-Άρης Καλαμακίου

2η αγωνιστική – 17η

Αλσούπολη-Χαλάνδρι
Ιεράπολη-Φοίνικας Περιστ.
Δόξα Βύρωνος-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Λύκοι Χαϊδ.-ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Χολαργού-Εθνικός Αστέρας
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Αίμος Πετρ.
Λαύρα Αργ.-ΑΟ Βύρων
Άρης Καλαμακίου-ΑΕ Περιστερίου

3η αγωνιστική – 18η

Φοίνικας Περιστ.-Αλσούπολη
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ιεράπολη
ΑΟΝΦ Άτταλος-Δόξα Βύρωνος
Εθνικός Αστέρας-Λύκοι Χαϊδ.
Αίμος Πετρ.-Άρης Χολαργού
ΑΟ Βύρων-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Περιστερίου-Λαύρα Αργ.
Χαλάνδρι-Άρης Καλαμακίου

4η αγωνιστική – 19η

Αλσούπολη-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Χαλάνδρι-Φοίνικας Περιστ.
Ιεράπολη-ΑΟΝΦ Άτταλος
Δόξα Βύρωνος-Εθνικός Αστέρας
Λύκοι Χαϊδ.-Αίμος Πετρ.
Άρης Χολαργού-ΑΟ Βύρων
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΕ Περιστερίου
Άρης Καλαμακίου-Λαύρα Αργ.

5η αγωνιστική – 20ή

ΑΟΝΦ Άτταλος-Αλσούπολη
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Χαλάνδρι
Εθνικός Αστέρας-Ιεράπολη
Αίμος Πετρ.-Δόξα Βύρωνος
ΑΟ Βύρων-Λύκοι Χαϊδ.
ΑΕ Περιστερίου-Άρης Χολαργού
Λαύρα Αργ.-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Φοίνικας Περιστ.-Άρης Καλαμακίου

6η αγωνιστική – 21η

Αλσούπολη-Εθνικός Αστέρας
Χαλάνδρι-ΑΟΝΦ Άτταλος
Φοίνικας Περιστ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ιεράπολη-Αίμος Πετρ.
Δόξα Βύρωνος-ΑΟ Βύρων
Λύκοι Χαϊδ.-ΑΕ Περιστερίου
Άρης Χολαργού-Λαύρα Αργ.
Άρης Καλαμακίου-ΑΟΝ Αργυρούπολης

7η αγωνιστική – 22η

Αίμος Πετρ.-Αλσούπολη
Εθνικός Αστέρας-Χαλάνδρι
ΑΟΝΦ Άτταλος-Φοίνικας Περιστ.
ΑΟ Βύρων-Ιεράπολη
ΑΕ Περιστερίου-Δόξα Βύρωνος
Λαύρα Αργ.-Λύκοι Χαϊδ.
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Άρης Χολαργού
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Άρης Καλαμακίου

8η αγωνιστική – 23η

Αλσούπολη-ΑΟ Βύρων
Χαλάνδρι-Αίμος Πετρ.
Φοίνικας Περιστ.-Εθνικός Αστέρας
ΑΕ Μεταμόρφωσης-ΑΟΝΦ Άτταλος
Ιεράπολη-ΑΕ Περιστερίου
Δόξα Βύρωνος-Λαύρα Αργ.
Λύκοι Χαϊδ.-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Άρης Καλαμακίου-Άρης Χολαργού

9η αγωνιστική – 24η

ΑΕ Περιστερίου-Αλσούπολη
ΑΟ Βύρων-Χαλάνδρι
Αίμος Πετρ.-Φοίνικας Περιστ.
Εθνικός Αστέρας-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Λαύρα Αργ.-Ιεράπολη
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Δόξα Βύρωνος
Άρης Χολαργού-Λύκοι Χαϊδ.
ΑΟΝΦ Άτταλος-Άρης Καλαμακίου

10η αγωνιστική – 25η

Αλσούπολη-Λαύρα Αργ.
Χαλάνδρι-ΑΕ Περιστερίου
Φοίνικας Περιστ.-ΑΟ Βύρων
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Αίμος Πετρ.
ΑΟΝΦ Άτταλος-Εθνικός Αστέρας
Ιεράπολη-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Δόξα Βύρωνος-Άρης Χολαργού
Άρης Καλαμακίου-Λύκοι Χαϊδ.

11η αγωνιστική – 26η

ΑΟΝ Αργυρούπολης-Αλσούπολη
Λαύρα Αργ.-Χαλάνδρι
ΑΕ Περιστερίου-Φοίνικας Περιστ.
ΑΟ Βύρων-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Αίμος Πετρ.-ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Χολαργού-Ιεράπολη
Λύκοι Χαϊδ.-Δόξα Βύρωνος
Εθνικός Αστέρας-Άρης Καλαμακίου

12η αγωνιστική – 27η

Αλσούπολη-Άρης Χολαργού
Χαλάνδρι-ΑΟΝ Αργυρούπολης
Φοίνικας Περιστ.-Λαύρα Αργ.
ΑΕ Μεταμόρφωσης-ΑΕ Περιστερίου
ΑΟΝΦ Άτταλος-ΑΟ Βύρων
Εθνικός Αστέρας-Αίμος Πετρ.
Ιεράπολη-Λύκοι Χαϊδ.
Άρης Καλαμακίου-Δόξα Βύρωνος

13η αγωνιστική – 28η

Λύκοι Χαϊδ.-Αλσούπολη
Άρης Χολαργού-Χαλάνδρι
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Φοίνικας Περιστ.
Λαύρα Αργ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης
ΑΕ Περιστερίου-ΑΟΝΦ Άτταλος
ΑΟ Βύρων-Εθνικός Αστέρας
Δόξα Βύρωνος-Ιεράπολη
Αίμος Πετρ.-Άρης Καλαμακίου

14η αγωνιστική – 29η

Αλσούπολη-Δόξα Βύρωνος
Χαλάνδρι-Λύκοι Χαϊδ.
Φοίνικας Περιστ.-Άρης Χολαργού
ΑΕ Μεταμόρφωσης-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟΝΦ Άτταλος-Λαύρα Αργ.
Εθνικός Αστέρας-ΑΕ Περιστερίου
Αίμος Πετρ.-ΑΟ Βύρων
Άρης Καλαμακίου-Ιεράπολη

15η αγωνιστική – 30ή

Ιεράπολη-Αλσούπολη
Δόξα Βύρωνος-Χαλάνδρι
Λύκοι Χαϊδ.-Φοίνικας Περιστ.
Άρης Χολαργού-ΑΕ Μεταμόρφωσης
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΟΝΦ Άτταλος
Λαύρα Αργ.-Εθνικός Αστέρας
ΑΕ Περιστερίου-Αίμος Πετρ.
ΑΟ Βύρων-Άρης Καλαμακίου

Β’ Κατηγορία – 2ος όμιλος

1η αγωνιστική – 16η

Αθηναΐδα-Νέα Σμύρνη
Κολωνός-Μικρασιατικός Καισ.
ΑΟ Ταταύλων-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Κοψαχείλα-Ατρόμητος Μετ.
Παράδεισος-Πλάτων
ΑΟ Ιλίου-Γκυζιακός
Αστέρας Ζωγρ.-Ελευθερούπολη
Πεύκη-Ορφέας Αιγ.

2η αγωνιστική – 17η

Πεύκη-Αθηναΐδα
Νέα Σμύρνη-Κολωνός
Μικρασιατικός Καισ.-ΑΟ Ταταύλων
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Κοψαχείλα
Ατρόμητος Μετ.-Παράδεισος
Πλάτων-ΑΟ Ιλίου
Γκυζιακός-Αστέρας Ζωγρ.
Ορφέας Αιγ.-Ελευθερούπολη

3η αγωνιστική – 18η

Κολωνός-Πεύκη
ΑΟ Ταταύλων-Νέα Σμύρνη
Κοψαχείλα-Μικρασιατικός Καισ.
Παράδεισος-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
ΑΟ Ιλίου-Ατρόμητος Μετ.
Αστέρας Ζωγρ.-Πλάτων
Ελευθερούπολη-Γκυζιακός
Αθηναΐδα-Ορφέας Αιγ.

4η αγωνιστική – 19η

Πεύκη-ΑΟ Ταταύλων
Αθηναΐδα-Κολωνός
Νέα Σμύρνη-Κοψαχείλα
Μικρασιατικός Καισ.-Παράδεισος
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-ΑΟ Ιλίου
Ατρόμητος Μετ.-Αστέρας Ζωγρ.
Πλάτων-Ελευθερούπολη
Ορφέας Αιγ.-Γκυζιακός

5η αγωνιστική – 20ή

Κοψαχείλα-Πεύκη
ΑΟ Ταταύλων-Αθηναΐδα
Παράδεισος-Νέα Σμύρνη
ΑΟ Ιλίου-Μικρασιατικός Καισ.
Αστέρας Ζωγρ.-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Ελευθερούπολη-Ατρόμητος Μετ.
Γκυζιακός-Πλάτων
Κολωνός-Ορφέας Αιγ.

6η αγωνιστική – 21η

Πεύκη-Παράδεισος
Αθηναΐδα-Κοψαχείλα
Κολωνός-ΑΟ Ταταύλων
Νέα Σμύρνη-ΑΟ Ιλίου
Μικρασιατικός Καισ.-Αστέρας Ζωγρ.
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Ελευθερούπολη
Ατρόμητος Μετ.-Γκυζιακός
Ορφέας Αιγ.-Πλάτων

7η αγωνιστική – 22η

ΑΟ Ιλίου-Πεύκη
Παράδεισος-Αθηναΐδα
Κοψαχείλα-Κολωνός
Αστέρας Ζωγρ.-Νέα Σμύρνη
Ελευθερούπολη-Μικρασιατικός Καισ.
Γκυζιακός-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Πλάτων-Ατρόμητος Μετ.
ΑΟ Ταταύλων-Ορφέας Αιγ.

8η αγωνιστική – 23η

Πεύκη-Αστέρας Ζωγρ.
Αθηναΐδα-ΑΟ Ιλίου
Κολωνός-Παράδεισος
ΑΟ Ταταύλων-Κοψαχείλα
Νέα Σμύρνη-Ελευθερούπολη
Μικρασιατικός Καισ.-Γκυζιακός
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Πλάτων
Ορφέας Αιγ.-Ατρόμητος Μετ.

9η αγωνιστική – 24η

Ελευθερούπολη-Πεύκη
Αστέρας Ζωγρ.-Αθηναΐδα
ΑΟ Ιλίου-Κολωνός
Παράδεισος-ΑΟ Ταταύλων
Γκυζιακός-Νέα Σμύρνη
Πλάτων-Μικρασιατικός Καισ.
Ατρόμητος Μετ.-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Κοψαχείλα-Ορφέας Αιγ.

10η αγωνιστική – 25η

Πεύκη-Γκυζιακός
Αθηναΐδα-Ελευθερούπολη
Κολωνός-Αστέρας Ζωγρ.
ΑΟ Ταταύλων-ΑΟ Ιλίου
Κοψαχείλα-Παράδεισος
Νέα Σμύρνη-Πλάτων
Μικρασιατικός Καισ.-Ατρόμητος Μετ.
Ορφέας Αιγ.-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

11η αγωνιστική – 26η

Πλάτων-Πεύκη
Γκυζιακός-Αθηναΐδα
Ελευθερούπολη-Κολωνός
Αστέρας Ζωγρ.-ΑΟ Ταταύλων
ΑΟ Ιλίου-Κοψαχείλα
Ατρόμητος Μετ.-Νέα Σμύρνη
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Μικρασιατικός Καισ.
Παράδεισος-Ορφέας Αιγ.

12η αγωνιστική – 27η

Πεύκη-Ατρόμητος Μετ.
Αθηναΐδα-Πλάτων
Κολωνός-Γκυζιακός
ΑΟ Ταταύλων-Ελευθερούπολη
Κοψαχείλα-Αστέρας Ζωγρ.
Παράδεισος-ΑΟ Ιλίου
Νέα Σμύρνη-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Ορφέας Αιγ.-Μικρασιατικός Καισ.

13η αγωνιστική – 28η

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Πεύκη
Ατρόμητος Μετ.-Αθηναΐδα
Πλάτων-Κολωνός
Γκυζιακός-ΑΟ Ταταύλων
Ελευθερούπολη-Κοψαχείλα
Αστέρας Ζωγρ.-Παράδεισος
Μικρασιατικός Καισ.-Νέα Σμύρνη
ΑΟ Ιλίου-Ορφέας Αιγ.

14η αγωνιστική – 29η

Πεύκη-Μικρασιατικός Καισ.
Αθηναΐδα-Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Κολωνός-Ατρόμητος Μετ.
ΑΟ Ταταύλων-Πλάτων
Κοψαχείλα-Γκυζιακός
Παράδεισος-Ελευθερούπολη
ΑΟ Ιλίου-Αστέρας Ζωγρ.
Ορφέας Αιγ.-Νέα Σμύρνη

15η αγωνιστική – 30ή

Νέα Σμύρνη-Πεύκη
Μικρασιατικός Καισ.-Αθηναΐδα
Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Κολωνός
Ατρόμητος Μετ.-ΑΟ Ταταύλων
Πλάτων-Κοψαχείλα
Γκυζιακός-Παράδεισος
Ελευθερούπολη-ΑΟ Ιλίου
Αστέρας Ζωγρ.-Ορφέας Αιγ.

Β’ Κατηγορία – 3ος όμιλος

1η αγωνιστική -16η

Αστέρας Εξαρχείων-Νεοπεντελικός
ΠΟ Ψυχικού-Βριλήσσια
Γαλάτσι-Δάφνη Παλ. Φαλ.
Τερψιθέα-Χαλκηδονικός
ΑΟ Γλυφάδας-Ανθούπολη
Αγία Ελεούσα-ΑΣ Δούρειος
Άγιος Δημήτριος-Κηφισιά 2010
Ηρακλής Περιστ.-Άγιος Θωμάς

2η αγωνιστική – 17η

Ηρακλής Περιστ.-Αστέρας Εξαρχείων
Νεοπεντελικός-ΠΟ Ψυχικού
Βριλήσσια-Γαλάτσι
Δάφνη Παλ. Φαλ.-Τερψιθέα
Χαλκηδονικός-ΑΟ Γλυφάδας
Ανθούπολη-Αγία Ελεούσα
ΑΣ Δούρειος-Άγιος Δημήτριος
Άγιος Θωμάς-Κηφισιά 2010

3η αγωνιστική – 18η

ΠΟ Ψυχικού-Ηρακλής Περιστ.
Γαλάτσι-Νεοπεντελικός
Τερψιθέα-Βριλήσσια
ΑΟ Γλυφάδας-Δάφνη Παλ. Φαλ.
Αγία Ελεούσα-Χαλκηδονικός
Άγιος Δημήτριος-Ανθούπολη
Κηφισιά 2010-ΑΣ Δούρειος
Αστέρας Εξαρχείων-Άγιος Θωμάς

4η αγωνιστική – 19η

Ηρακλής Περιστ.-Γαλάτσι
Αστέρας Εξαρχείων-ΠΟ Ψυχικού
Νεοπεντελικός-Τερψιθέα
Βριλήσσια-ΑΟ Γλυφάδας
Δάφνη Παλ. Φαλ.-Αγία Ελεούσα
Χαλκηδονικός-Άγιος Δημήτριος
Ανθούπολη-Κηφισιά 2010
Άγιος Θωμάς-ΑΣ Δούρειος

5η αγωνιστική – 20ή

Τερψιθέα-Ηρακλής Περιστ.
Γαλάτσι-Αστέρας Εξαρχείων
ΑΟ Γλυφάδας-Νεοπεντελικός
Αγία Ελεούσα-Βριλήσσια
Άγιος Δημήτριος-Δάφνη Παλ. Φαλ.
Κηφισιά 2010-Χαλκηδονικός
ΑΣ Δούρειος-Ανθούπολη
ΠΟ Ψυχικού-Άγιος Θωμάς

6η αγωνιστική – 21η

Ηρακλής Περιστ.-ΑΟ Γλυφάδας
Αστέρας Εξαρχείων-Τερψιθέα
ΠΟ Ψυχικού-Γαλάτσι
Νεοπεντελικός-Αγία Ελεούσα
Βριλήσσια-Άγιος Δημήτριος
Δάφνη Παλ. Φαλ.-Κηφισιά 2010
Χαλκηδονικός-ΑΣ Δούρειος
Άγιος Θωμάς-Ανθούπολη

7η αγωνιστική – 22η

Αγία Ελεούσα-Ηρακλής Περιστ.
ΑΟ Γλυφάδας-Αστέρας Εξαρχείων
Τερψιθέα-ΠΟ Ψυχικού
Άγιος Δημήτριος-Νεοπεντελικός
Κηφισιά 2010-Βριλήσσια
ΑΣ Δούρειος-Δάφνη Παλ. Φαλ.
Ανθούπολη-Χαλκηδονικός
Γαλάτσι-Άγιος Θωμάς

8η αγωνιστική – 23η

Ηρακλής Περιστ.-Άγιος Δημήτριος
Αστέρας Εξαρχείων-Αγία Ελεούσα
ΠΟ Ψυχικού-ΑΟ Γλυφάδας
Γαλάτσι-Τερψιθέα
Νεοπεντελικός-Κηφισιά 2010
Βριλήσσια-ΑΣ Δούρειος
Δάφνη Παλ. Φαλ.-Ανθούπολη
Άγιος Θωμάς-Χαλκηδονικός

9η αγωνιστική – 24η

Κηφισιά 2010-Ηρακλής Περιστ.
Άγιος Δημήτριος-Αστέρας Εξαρχείων
Αγία Ελεούσα-ΠΟ Ψυχικού
ΑΟ Γλυφάδας-Γαλάτσι
ΑΣ Δούρειος-Νεοπεντελικός
Ανθούπολη-Βριλήσσια
Χαλκηδονικός-Δάφνη Παλ. Φαλ.
Τερψιθέα-Άγιος Θωμάς

10η αγωνιστική – 25η

Ηρακλής Περιστ.-ΑΣ Δούρειος
Αστέρας Εξαρχείων-Κηφισιά 2010
ΠΟ Ψυχικού-Άγιος Δημήτριος
Γαλάτσι-Αγία Ελεούσα
Τερψιθέα-ΑΟ Γλυφάδας
Νεοπεντελικός-Ανθούπολη
Βριλήσσια-Χαλκηδονικός
Άγιος Θωμάς-Δάφνη Παλ. Φαλ.

11η αγωνιστική – 26η

Ανθούπολη-Ηρακλής Περιστ.
ΑΣ Δούρειος-Αστέρας Εξαρχείων
Κηφισιά 2010-ΠΟ Ψυχικού
Άγιος Δημήτριος-Γαλάτσι
Αγία Ελεούσα-Τερψιθέα
Χαλκηδονικός-Νεοπεντελικός
Δάφνη Παλ. Φαλ.-Βριλήσσια
ΑΟ Γλυφάδας-Άγιος Θωμάς

12η αγωνιστική – 27η

Ηρακλής Περιστ.-Χαλκηδονικός
Αστέρας Εξαρχείων-Ανθούπολη
ΠΟ Ψυχικού-ΑΣ Δούρειος
Γαλάτσι-Κηφισιά 2010
Τερψιθέα-Άγιος Δημήτριος
ΑΟ Γλυφάδας-Αγία Ελεούσα
Νεοπεντελικός-Δάφνη Παλ. Φαλ.
Άγιος Θωμάς-Βριλήσσια

13η αγωνιστική – 28η

Δάφνη Παλ. Φαλ.-Ηρακλής Περιστ.
Χαλκηδονικός-Αστέρας Εξαρχείων
Ανθούπολη-ΠΟ Ψυχικού
ΑΣ Δούρειος-Γαλάτσι
Κηφισιά 2010-Τερψιθέα
Άγιος Δημήτριος-ΑΟ Γλυφάδας
Βριλήσσια-Νεοπεντελικός
Αγία Ελεούσα-Άγιος Θωμάς

14η αγωνιστική – 29η

Ηρακλής Περιστ.-Βριλήσσια
Αστέρας Εξαρχείων-Δάφνη Παλ. Φαλ.
ΠΟ Ψυχικού-Χαλκηδονικός
Γαλάτσι-Ανθούπολη
Τερψιθέα-ΑΣ Δούρειος
ΑΟ Γλυφάδας-Κηφισιά 2010
Αγία Ελεούσα-Άγιος Δημήτριος
Άγιος Θωμάς-Νεοπεντελικός

15η αγωνιστική – 30ή

Νεοπεντελικός-Ηρακλής Περιστ.
Βριλήσσια-Αστέρας Εξαρχείων
Δάφνη Παλ. Φαλ.-ΠΟ Ψυχικού
Χαλκηδονικός-Γαλάτσι
Ανθούπολη-Τερψιθέα
ΑΣ Δούρειος-ΑΟ Γλυφάδας
Κηφισιά 2010-Αγία Ελεούσα
Άγιος Δημήτριος-Άγιος Θωμάς

Γ’ Κατηγορία – 1ος όμιλος

1η αγωνιστική – 16η

Άμιλλα Περιστ.-Διαγόρας Αιγ.

Γαλαξίας-Πατήσια

Χρυσούπολη-Πανιώνιος Καισ.

Θρίαμβος Αθηνών-Θύελλα Περιστ.

Ερμής Ηρακλείου-Πράσινα Πουλιά

Αναγέννηση Πετρ.-Δάσος Χαϊδ.

Τριφυλλιακός-Μαρούσι

Δάφνη Αθηνών-Λέοντες

2η αγωνιστική – 17η

Δάφνη Αθηνών-Άμιλλα Περιστ.

Διαγόρας Αιγ.-Γαλαξίας

Πατήσια-Χρυσούπολη

Πανιώνιος Καισ.-Θρίαμβος Αθηνών

Θύελλα Περιστ.-Ερμής Ηρακλείου

Πράσινα Πουλιά-Αναγέννηση Πετρ.

Δάσος Χαϊδ.-Τριφυλλιακός

Λέοντες-Μαρούσι

3η αγωνιστική – 18η

Γαλαξίας-Δάφνη Αθηνών

Χρυσούπολη-Διαγόρας Αιγ.

Θρίαμβος Αθηνών-Πατήσια

Ερμής Ηρακλείου-Πανιώνιος Καισ.

Αναγέννηση Πετρ.-Θύελλα Περιστ.

Τριφυλλιακός-Πράσινα Πουλιά

Μαρούσι-Δάσος Χαϊδ.

Άμιλλα Περιστ.-Λέοντες

4η αγωνιστική – 19η

Δάφνη Αθηνών-Χρυσούπολη

Άμιλλα Περιστ.-Γαλαξίας

Διαγόρας Αιγ.-Θρίαμβος Αθηνών

Πατήσια-Ερμής Ηρακλείου

Πανιώνιος Καισ.-Αναγέννηση Πετρ.

Θύελλα Περιστ.-Τριφυλλιακός

Πράσινα Πουλιά-Μαρούσι

Λέοντες-Δάσος Χαϊδ.

5η αγωνιστική – 20ή

Θρίαμβος Αθηνών-Δάφνη Αθηνών

Χρυσούπολη-Άμιλλα Περιστ.

Ερμής Ηρακλείου-Διαγόρας Αιγ.

Αναγέννηση Πετρ.-Πατήσια

Τριφυλλιακός-Πανιώνιος Καισ.

Μαρούσι-Θύελλα Περιστ.

Δάσος Χαϊδ.-Πράσινα Πουλιά

Γαλαξίας-Λέοντες

6η αγωνιστική – 21η

Δάφνη Αθηνών-Ερμής Ηρακλείου

Άμιλλα Περιστ.-Θρίαμβος Αθηνών

Γαλαξίας-Χρυσούπολη

Διαγόρας Αιγ.-Αναγέννηση Πετρ.

Πατήσια-Τριφυλλιακός

Πανιώνιος Καισ.-Μαρούσι

Θύελλα Περιστ.-Δάσος Χαϊδ.

Λέοντες-Πράσινα Πουλιά

7η αγωνιστική – 22η

Αναγέννηση Πετρ.-Δάφνη Αθηνών

Ερμής Ηρακλείου-Άμιλλα Περιστ.

Θρίαμβος Αθηνών-Γαλαξίας

Τριφυλλιακός-Διαγόρας Αιγ.

Μαρούσι-Πατήσια

Δάσος Χαϊδ.-Πανιώνιος Καισ.

Πράσινα Πουλιά-Θύελλα Περιστ.

Χρυσούπολη-Λέοντες

8η αγωνιστική – 23η

Δάφνη Αθηνών-Τριφυλλιακός

Άμιλλα Περιστ.-Αναγέννηση Πετρ.

Γαλαξίας-Ερμής Ηρακλείου

Χρυσούπολη-Θρίαμβος Αθηνών

Διαγόρας Αιγ.-Μαρούσι

Πατήσια-Δάσος Χαϊδ.

Πανιώνιος Καισ.-Πράσινα Πουλιά

Λέοντες-Θύελλα Περιστ.

9η αγωνιστική – 24η

Μαρούσι-Δάφνη Αθηνών

Τριφυλλιακός-Άμιλλα Περιστ.

Αναγέννηση Πετρ.-Γαλαξίας

Ερμής Ηρακλείου-Χρυσούπολη

Δάσος Χαϊδ.-Διαγόρας Αιγ.

Πράσινα Πουλιά-Πατήσια

Θύελλα Περιστ.-Πανιώνιος Καισ.

Θρίαμβος Αθηνών-Λέοντες

10η αγωνιστική – 25η

Δάφνη Αθηνών-Δάσος Χαϊδ.

Άμιλλα Περιστ.-Μαρούσι

Γαλαξίας-Τριφυλλιακός

Χρυσούπολη-Αναγέννηση Πετρ.

Θρίαμβος Αθηνών-Ερμής Ηρακλείου

Διαγόρας Αιγ.-Πράσινα Πουλιά

Πατήσια-Θύελλα Περιστ.

Λέοντες-Πανιώνιος Καισ.

11η αγωνιστική – 26η

Πράσινα Πουλιά-Δάφνη Αθηνών

Δάσος Χαϊδ.-Άμιλλα Περιστ.

Μαρούσι-Γαλαξίας

Τριφυλλιακός-Χρυσούπολη

Αναγέννηση Πετρ.-Θρίαμβος Αθηνών

Θύελλα Περιστ.-Διαγόρας Αιγ.

Πανιώνιος Καισ.-Πατήσια

Ερμής Ηρακλείου-Λέοντες

12η αγωνιστική – 27η

Δάφνη Αθηνών-Θύελλα Περιστ.

Άμιλλα Περιστ.-Πράσινα Πουλιά

Γαλαξίας-Δάσος Χαϊδ.

Χρυσούπολη-Μαρούσι

Θρίαμβος Αθηνών-Τριφυλλιακός

Ερμής Ηρακλείου-Αναγέννηση Πετρ.

Διαγόρας Αιγ.-Πανιώνιος Καισ.

Λέοντες-Πατήσια

13η αγωνιστική – 28η

Πανιώνιος Καισ.-Δάφνη Αθηνών

Θύελλα Περιστ.-Άμιλλα Περιστ.

Πράσινα Πουλιά-Γαλαξίας

Δάσος Χαϊδ.-Χρυσούπολη

Μαρούσι-Θρίαμβος Αθηνών

Τριφυλλιακός-Ερμής Ηρακλείου

Πατήσια-Διαγόρας Αιγ.

Αναγέννηση Πετρ.-Λέοντες

14η αγωνιστική – 29η

Δάφνη Αθηνών-Πατήσια

Άμιλλα Περιστ.-Πανιώνιος Καισ.

Γαλαξίας-Θύελλα Περιστ.

Χρυσούπολη-Πράσινα Πουλιά

Θρίαμβος Αθηνών-Δάσος Χαϊδ.

Ερμής Ηρακλείου-Μαρούσι

Αναγέννηση Πετρ.-Τριφυλλιακός

Λέοντες-Διαγόρας Αιγ.

15η αγωνιστική – 30ή

Διαγόρας Αιγ.-Δάφνη Αθηνών

Πατήσια-Άμιλλα Περιστ.

Πανιώνιος Καισ.-Γαλαξίας

Θύελλα Περιστ.-Χρυσούπολη

Πράσινα Πουλιά-Θρίαμβος Αθηνών

Δάσος Χαϊδ.-Ερμής Ηρακλείου

Μαρούσι-Αναγέννηση Πετρ.

Τριφυλλιακός-Λέοντες

Γ’ Κατηγορία – 2ος όμιλος

1η αγωνιστική – 16η

ΑΟ Κωφών-Φοίνικας Καλλ.

Πέρα Κλουμπ-Παγκράτι

Κρόνος Αθηνών-Προμηθέας

ΓΣ Καισαριανής-Άτλας Κυψέλης

Νίκη Αλίμου-Αμπελόκηποι

ΑΣ Ιλίσια 2004-Ιπποκράτης

Ατρόμητος Χαλ.-Βοτανικός

Πανθησειακός-Φωστήρας Καισ.

2η αγωνιστική – 17η

Πανθησειακός-ΑΟ Κωφών

Φοίνικας Καλλ.-Πέρα Κλουμπ

Παγκράτι-Κρόνος Αθηνών

Προμηθέας-ΓΣ Καισαριανής

Άτλας Κυψέλης-Νίκη Αλίμου

Αμπελόκηποι-ΑΣ Ιλίσια 2004

Ιπποκράτης-Ατρόμητος Χαλ.

Φωστήρας Καισ.-Βοτανικός

3η αγωνιστική – 18η

Πέρα Κλουμπ-Πανθησειακός

Κρόνος Αθηνών-Φοίνικας Καλλ.

ΓΣ Καισαριανής-Παγκράτι

Νίκη Αλίμου-Προμηθέας

ΑΣ Ιλίσια 2004-Άτλας Κυψέλης

Ατρόμητος Χαλ.-Αμπελόκηποι

Βοτανικός-Ιπποκράτης

ΑΟ Κωφών-Φωστήρας Καισ.

4η αγωνιστική – 19η

Πανθησειακός-Κρόνος Αθηνών

ΑΟ Κωφών-Πέρα Κλουμπ

Φοίνικας Καλλ.-ΓΣ Καισαριανής

Παγκράτι-Νίκη Αλίμου

Προμηθέας-ΑΣ Ιλίσια 2004

Άτλας Κυψέλης-Ατρόμητος Χαλ.

Αμπελόκηποι-Βοτανικός

Φωστήρας Καισ.-Ιπποκράτης

5η αγωνιστική – 20ή

ΓΣ Καισαριανής-Πανθησειακός

Κρόνος Αθηνών-ΑΟ Κωφών

Νίκη Αλίμου-Φοίνικας Καλλ.

ΑΣ Ιλίσια 2004-Παγκράτι

Ατρόμητος Χαλ.-Προμηθέας

Βοτανικός-Άτλας Κυψέλης

Ιπποκράτης-Αμπελόκηποι

Πέρα Κλουμπ-Φωστήρας Καισ.

6η αγωνιστική – 21η

Πανθησειακός-Νίκη Αλίμου

ΑΟ Κωφών-ΓΣ Καισαριανής

Πέρα Κλουμπ-Κρόνος Αθηνών

Φοίνικας Καλλ.-ΑΣ Ιλίσια 2004

Παγκράτι-Ατρόμητος Χαλ.

Προμηθέας-Βοτανικός

Άτλας Κυψέλης-Ιπποκράτης

Φωστήρας Καισ.-Αμπελόκηποι

7η αγωνιστική – 22η

ΑΣ Ιλίσια 2004-Πανθησειακός

Νίκη Αλίμου-ΑΟ Κωφών

ΓΣ Καισαριανής-Πέρα Κλουμπ

Ατρόμητος Χαλ.-Φοίνικας Καλλ.

Βοτανικός-Παγκράτι

Ιπποκράτης-Προμηθέας

Αμπελόκηποι-Άτλας Κυψέλης

Κρόνος Αθηνών-Φωστήρας Καισ.

8η αγωνιστική – 23η

Πανθησειακός-Ατρόμητος Χαλ.

ΑΟ Κωφών-ΑΣ Ιλίσια 2004

Πέρα Κλουμπ-Νίκη Αλίμου

Κρόνος Αθηνών-ΓΣ Καισαριανής

Φοίνικας Καλλ.-Βοτανικός

Παγκράτι-Ιπποκράτης

Προμηθέας-Αμπελόκηποι

Φωστήρας Καισ.-Άτλας Κυψέλης

9η αγωνιστική – 24η

Βοτανικός-Πανθησειακός

Ατρόμητος Χαλ.-ΑΟ Κωφών

ΑΣ Ιλίσια 2004-Πέρα Κλουμπ

Νίκη Αλίμου-Κρόνος Αθηνών

Ιπποκράτης-Φοίνικας Καλλ.

Αμπελόκηποι-Παγκράτι

Άτλας Κυψέλης-Προμηθέας

ΓΣ Καισαριανής-Φωστήρας Καισ.

10η αγωνιστική – 25η

Πανθησειακός-Ιπποκράτης

ΑΟ Κωφών-Βοτανικός

Πέρα Κλουμπ-Ατρόμητος Χαλ.

Κρόνος Αθηνών-ΑΣ Ιλίσια 2004

ΓΣ Καισαριανής-Νίκη Αλίμου

Φοίνικας Καλλ.-Αμπελόκηποι

Παγκράτι-Άτλας Κυψέλης

Φωστήρας Καισ.-Προμηθέας

11η αγωνιστική – 26η

Αμπελόκηποι-Πανθησειακός

Ιπποκράτης-ΑΟ Κωφών

Βοτανικός-Πέρα Κλουμπ

Ατρόμητος Χαλ.-Κρόνος Αθηνών

ΑΣ Ιλίσια 2004-ΓΣ Καισαριανής

Άτλας Κυψέλης-Φοίνικας Καλλ.

Προμηθέας-Παγκράτι

Νίκη Αλίμου-Φωστήρας Καισ.

12η αγωνιστική – 27η

Πανθησειακός-Άτλας Κυψέλης

ΑΟ Κωφών-Αμπελόκηποι

Πέρα Κλουμπ-Ιπποκράτης

Κρόνος Αθηνών-Βοτανικός

ΓΣ Καισαριανής-Ατρόμητος Χαλ.

Νίκη Αλίμου-ΑΣ Ιλίσια 2004

Φοίνικας Καλλ.-Προμηθέας

Φωστήρας Καισ.-Παγκράτι

13η αγωνιστική – 28η

Προμηθέας-Πανθησειακός

Άτλας Κυψέλης-ΑΟ Κωφών

Αμπελόκηποι-Πέρα Κλουμπ

Ιπποκράτης-Κρόνος Αθηνών

Βοτανικός-ΓΣ Καισαριανής

Ατρόμητος Χαλ.-Νίκη Αλίμου

Παγκράτι-Φοίνικας Καλλ.

ΑΣ Ιλίσια 2004-Φωστήρας Καισ.

14η αγωνιστική – 29η

Πανθησειακός-Παγκράτι

ΑΟ Κωφών-Προμηθέας

Πέρα Κλουμπ-Άτλας Κυψέλης

Κρόνος Αθηνών-Αμπελόκηποι

ΓΣ Καισαριανής-Ιπποκράτης

Νίκη Αλίμου-Βοτανικός

ΑΣ Ιλίσια 2004-Ατρόμητος Χαλ.

Φωστήρας Καισ.-Φοίνικας Καλλ.

15η αγωνιστική – 30ή

Φοίνικας Καλλ.-Πανθησειακός

Παγκράτι-ΑΟ Κωφών

Προμηθέας-Πέρα Κλουμπ

Άτλας Κυψέλης-Κρόνος Αθηνών

Αμπελόκηποι-ΓΣ Καισαριανής

Ιπποκράτης-Νίκη Αλίμου

Βοτανικός-ΑΣ Ιλίσια 2004

Ατρόμητος Χαλ.-Φωστήρας Καισ.

Γ’ Κατηγορία – 3ος όμιλος

 αγωνιστική – 16η

Αστέρας Χαϊδ.-Ίωνες Π. Φαλήρου

Άφοβος-Καλαμάκι

Ζέφυρος Αιγ.-Υμηττός

Αρίων-Θεμιστοκλής

Κορωνίδα-Αίας Αθηνών

Κεραυνός Πετρ.-Αττικός

ΑΕ Ιλίου-Κεραμεικός

Ποσειδών Γλυφ.-Λαρισαϊκός

2η αγωνιστική – 17η

Ποσειδών Γλυφ.-Αστέρας Χαϊδ.

Ίωνες Π. Φαλήρου-Άφοβος

Καλαμάκι-Ζέφυρος Αιγ.

Υμηττός-Αρίων

Θεμιστοκλής-Κορωνίδα

Αίας Αθηνών-Κεραυνός Πετρ.

Αττικός-ΑΕ Ιλίου

Λαρισαϊκός-Κεραμεικός

3η αγωνιστική – 18η

Άφοβος-Ποσειδών Γλυφ.

Ζέφυρος Αιγ.-Ίωνες Π. Φαλήρου

Αρίων-Καλαμάκι

Κορωνίδα-Υμηττός

Κεραυνός Πετρ.-Θεμιστοκλής

ΑΕ Ιλίου-Αίας Αθηνών

Κεραμεικός-Αττικός

Αστέρας Χαϊδ.-Λαρισαϊκός

4η αγωνιστική – 19η

Ποσειδών Γλυφ.-Ζέφυρος Αιγ.

Αστέρας Χαϊδ.-Άφοβος

Ίωνες Π. Φαλήρου-Αρίων

Καλαμάκι-Κορωνίδα

Υμηττός-Κεραυνός Πετρ.

Θεμιστοκλής-ΑΕ Ιλίου

Αίας Αθηνών-Κεραμεικός

Λαρισαϊκός-Αττικός

5η αγωνιστική – 20ή

Αρίων-Ποσειδών Γλυφ.

Ζέφυρος Αιγ.-Αστέρας Χαϊδ.

Κορωνίδα-Ίωνες Π. Φαλήρου

Κεραυνός Πετρ.-Καλαμάκι

ΑΕ Ιλίου-Υμηττός

Κεραμεικός-Θεμιστοκλής

Αττικός-Αίας Αθηνών

Άφοβος-Λαρισαϊκός

ΕΠΣΑ: 6η αγωνιστική – 21η

Ποσειδών Γλυφ.-Κορωνίδα

Αστέρας Χαϊδ.-Αρίων

Άφοβος-Ζέφυρος Αιγ.

Ίωνες Π. Φαλήρου-Κεραυνός Πετρ.

Καλαμάκι-ΑΕ Ιλίου

Υμηττός-Κεραμεικός

Θεμιστοκλής-Αττικός

Λαρισαϊκός-Αίας Αθηνών

ΕΠΣΑ: 7η αγωνιστική – 22η

Κεραυνός Πετρ.-Ποσειδών Γλυφ.

Κορωνίδα-Αστέρας Χαϊδ.

Αρίων-Άφοβος

ΑΕ Ιλίου-Ίωνες Π. Φαλήρου

Κεραμεικός-Καλαμάκι

Αττικός-Υμηττός

Αίας Αθηνών-Θεμιστοκλής

Ζέφυρος Αιγ.-Λαρισαϊκός

ΕΠΣΑ: 8η αγωνιστική – 23η

Ποσειδών Γλυφ.-ΑΕ Ιλίου

Αστέρας Χαϊδ.-Κεραυνός Πετρ.

Άφοβος-Κορωνίδα

Ζέφυρος Αιγ.-Αρίων

Ίωνες Π. Φαλήρου-Κεραμεικός

Καλαμάκι-Αττικός

Υμηττός-Αίας Αθηνών

Λαρισαϊκός-Θεμιστοκλής

ΕΠΣΑ: 9η αγωνιστική – 24η

Κεραμεικός-Ποσειδών Γλυφ.

ΑΕ Ιλίου-Αστέρας Χαϊδ.

Κεραυνός Πετρ.-Άφοβος

Κορωνίδα-Ζέφυρος Αιγ.

Αττικός-Ίωνες Π. Φαλήρου

Αίας Αθηνών-Καλαμάκι

Θεμιστοκλής-Υμηττός

Αρίων-Λαρισαϊκός

ΕΠΣΑ: 10η αγωνιστική – 25η

Ποσειδών Γλυφ.-Αττικός

Αστέρας Χαϊδ.-Κεραμεικός

Άφοβος-ΑΕ Ιλίου

Ζέφυρος Αιγ.-Κεραυνός Πετρ.

Αρίων-Κορωνίδα

Ίωνες Π. Φαλήρου-Αίας Αθηνών

Καλαμάκι-Θεμιστοκλής

Λαρισαϊκός-Υμηττός

ΕΠΣΑ: 11η αγωνιστική – 26η

Αίας Αθηνών-Ποσειδών Γλυφ.

Αττικός-Αστέρας Χαϊδ.

Κεραμεικός-Άφοβος

ΑΕ Ιλίου-Ζέφυρος Αιγ.

Κεραυνός Πετρ.-Αρίων

Θεμιστοκλής-Ίωνες Π. Φαλήρου

Υμηττός-Καλαμάκι

Κορωνίδα-Λαρισαϊκός

ΕΠΣΑ: 12η αγωνιστική – 27η

Ποσειδών Γλυφ.-Θεμιστοκλής

Αστέρας Χαϊδ.-Αίας Αθηνών

Άφοβος-Αττικός

Ζέφυρος Αιγ.-Κεραμεικός

Αρίων-ΑΕ Ιλίου

Κορωνίδα-Κεραυνός Πετρ.

Ίωνες Π. Φαλήρου-Υμηττός

Λαρισαϊκός-Καλαμάκι

ΕΠΣΑ: 13η αγωνιστική – 28η

Υμηττός-Ποσειδών Γλυφ.

Θεμιστοκλής-Αστέρας Χαϊδ.

Αίας Αθηνών-Άφοβος

Αττικός-Ζέφυρος Αιγ.

Κεραμεικός-Αρίων

ΑΕ Ιλίου-Κορωνίδα

Καλαμάκι-Ίωνες Π. Φαλήρου

Κεραυνός Πετρ.-Λαρισαϊκός

ΕΠΣΑ: 14η αγωνιστική – 29η

Ποσειδών Γλυφ.-Καλαμάκι

Αστέρας Χαϊδ.-Υμηττός

Άφοβος-Θεμιστοκλής

Ζέφυρος Αιγ.-Αίας Αθηνών

Αρίων-Αττικός

Κορωνίδα-Κεραμεικός

Κεραυνός Πετρ.-ΑΕ Ιλίου

Λαρισαϊκός-Ίωνες Π. Φαλήρου

ΕΠΣΑ: 15η αγωνιστική – 30ή

Ίωνες Π. Φαλήρου-Ποσειδών Γλυφ.

Καλαμάκι-Αστέρας Χαϊδ.

Υμηττός-Άφοβος

Θεμιστοκλής-Ζέφυρος Αιγ.

Αίας Αθηνών-Αρίων

Αττικός-Κορωνίδα

Κεραμεικός-Κεραυνός Πετρ.

ΑΕ Ιλίου-Λαρισαϊκός