ΕΠΣΑ – ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της στα γήπεδα της Αττικής

0
175
διαφήμιση

ΕΠΣΑ – ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της στα γήπεδα της Αττικής

ΕΠΣΑ – ΕΠΣΑΝΑ: Αυτά είναι τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (12/1) σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ Αθηνών και της ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής. Δείτε αναλυτικά

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγων.)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Χολαργός – Χαραυγιακός 0-1, Πετράλωνα – Κένταυρος Βριλησσίων 0-2, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Νέα Ιωνία 0-3 Άρης Πετρούπολης – Ήφαιστος Περιστερίου 1-1, Ιάσονας – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 1-3, ΑΟ Περιστερίου – Αγία Παρασκευή 2-2, ΓΣ Αργυρούπολης – Αθηναϊκός 4-0, ΑΕ Ηρακλείου – Μελίσσια 0-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Χαραυγιακός, Χολαργός – Ήφαιστος Περιστερίου, Άρης Πετρούπολης – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, Ιάσονας – Αγία Παρασκευή, ΑΟ Περιστερίου – Αθηναϊκός, ΓΣ Αργυρούπολης – Μελίσσια, ΑΕ Ηρακλείου – Πετράλωνα, Κένταυρος Βριλησσίων – Νέα Ιωνία.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Καματερό – Σούρμενα 0-2, Φωστήρας Ηλιούπολης – Αίαντας Ταύρου 0-1, Παλαιό Φάληρο – Παπάγος 2-3, Απόλλων Χαλανδρίου – Τράχωνες 1-1, Λυκόβρυση – Χαϊδάρι 0-1, Κηπούπολη – ΠΑΟ Ρουφ 0-3, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Πανερυθραϊκός 1-0, Ηλιούπολη – Διάνα Ηλιούπολης 2-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καματερό – Αίαντας Ταύρου, Φωστήρας Ηλιούπολης – Πανερυθραϊκός, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Παπάγος, Παλαιό Φάληρο – Τράχωνες, Απόλλων Χαλανδρίου – Διάνα Ηλιοιύπολης, Ηλιούπολη – Χαϊδάρι, Λυκόβρυση – Κηπούπολη, ΠΑΟ Ρουφ – Σούρμενα.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγων.)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Λύκοι Χαϊδαρίου – Φοίνικας Περιστερίου 1-2, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Άτταλος 0-1, Λαύρα Αργυρούπολης – Εθνικός Αστέρας 4-1, ΑΕ Περιστερίου – Αίμος Πετρούπολης 4-1, Βύρωνας – Άρης Καλαμακίου 3-0, Ιεράπολη – Αλσούπολη 0-2, Δόξα Βύρωνος – Χαλάνδρι 0-2, Άρης Χολαργού – ΑΕ Μεταμόρφωσης 0-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιεράπολη Αιγάλεω – Χαλάνδρι, Δόξα Βύρωνος – Φοίνικας Περιστερίου, Λύκοι Χαϊδαρίου – ΑΕ Μεταμόρφωσης, Άρης Χολαργού – Άτταλος, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Εθνικός Αστέρας, Λαύρα Αργυρούπολης – Αίμος Πετρούπολης, ΑΕ Περιστερίου – Βύρωνας, Άρης Καλαμακίου – Αλσούπολη.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Νέα Σμύρνη – Πεύκη 3-3, Μικρασιατικός – Αθηναΐδα 1-0, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Κολωνός 1-0, Γκυζιακός – Παράδεισος 0-2, Ελευθερούπολη – ΑΟ Ιλίου 2-2, Αστέρας Ζωγράφου – Ορφέας Αιγάλεω 4-1, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Ταταύλα 3-0, Πλάτωνας – Κοψαχείλα 0-5.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νέα Σμύρνη – Αθηναΐδα, Μικρασιατικός – Κολωνός, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Ταταύλα, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Κοψαχείλα, Πλάτωνας – Παράδεισος, Γκυζιακός – ΑΟ Ιλίου, Ελευθερούπολη – Αστέρας Ζωγράφου, Ορφέας Αιγάλεω – Πεύκη.

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Νεοπεντελικός – Ηρακλής Περιστερίου 1-1, Ανθούπολη – Τερψιθέα 2-2, Κηφισιά 2010 – Αγία Ελεούσα 1-5, Άγιος Δημήτριος – Άγιος Θωμάς 2-0, Βριλήσσια – Αστέρας Εξαρχείων 1-1, Χαλκηδονικός – ΠΑΣ Γαλάτσι 2-1, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – ΠΟ Ψυχικού 4-0, Δούρειος Κυψέλης – Κεραυνός Γλυφάδας 0-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νεοπεντελικός – Αστέρας Εξαρχείων, Βριλήσσια – ΠΟ Ψυχικού, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – ΠΑΣ Γαλάτσι, Χαλκηδονικός – Τερψιθέα, Ανθούπολη – Κεραυνός Γλυφάδας, Δούρειος Κυψέλης – Αγία Ελεούσα, Κηφισιά 2010 – Άγιος Δημήτριος, Άγιος Θωμάς – Ηρακλής Περιστερίου.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Διαγόρας Αιγάλεω – Δάφνη Αθηνών 0-2, Πράσινα Πουλιά – Θρίαμβος Αθηνών 0-5, Δάσος Χαϊδαρίου – Ερμής Ηρακλείου 0-1, Τριφυλλιακός – Λέοντες 8-0, Πατήσια – Άμιλλα Περιστερίου 0-1, Πανιώνιος Καισαριανής – Γαλαξίας Περιστερίου 1-0, Θύελλα Περιστερίου – Χρυσούπολη 0-1, Μαρούσι – Αναγέννηση Πετρούπολης 2-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας Αιγάλεω – Άμιλλα Περιστερίου, Πατήσια – Γαλαξίας Περιστερίου, Πανιώνιος Καισαριανής – Χρυσούπολη, Θύελλα Περιστερίου – Θρίαμβος Αθηνών, Πράσινα Πουλιά – Ερμής Ηρακλείου, Δάσος Χαϊδαρίου – Αναγέννηση Πετρούπολης, Μαρούσι – Τριφυλλιακός, Λέοντες – Δάφνη Αθηνών.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Φοίνικας Καλλιθέας – Πανθησειακός 1-1, Άτλας Κυψέλης – Κρόνος Αθηνών 3-2, Ένωση Βοτανικού – Ιλίσσια 2004 0-3, Παγκράτι – ΑΟ Κωφών 5-0, Ιπποκράτης Περιστερίου – Νίκη Αλίμου 10-1, Αμπελόκηποι – ΓΣ Καισαριανής 0-2, Προμηθέας – Πέρα Κλουμπ 3-3, Ατρόμητος Χαλανδρίου – Φωστήρας Καισαριανής 7-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φοίνικας Καλλιθέας – ΑΟ Κωφών, Παγκράτι – Πέρα Κλουμπ, Προμηθέας – Κρόνος Αθηνών, Άτλας Κυψέλης – ΓΣ Καισαριανής, Αμπελόκηποι – Νίκη Αλίμου, Ιπποκράτης – Ιλίσσια 2004, Ένωση Βοτανικού – Ατρόμητος Χαλανδρίου, Φωστήρας Καισαριανής – Πανθησειακός.

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Καλαμακίου – Αστέρας Χαϊδαρίου 7-0, Υμηττός – Άφοβος 7-0, Αίας Αθηνών – Αρίωνας 2-3, ΑΕ Ιλίου – Λαρισαϊκός 3-3, Ίωνες Παλαιού Φαλήρου – Ποσειδώνας Γλυφάδας 1-3, Αττικός – Κορωνίδα Γαλατσίου 1-8, Θεμιστοκλής Αιγάλεω – Ζέφυρος Αιγάλεω 1-3, Κεραμεικός – Κεραυνός Πετρούπολης 1-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ίωνες Παλαιού Φαλήρου – Αστέρας Χαϊδαρίου, ΑΟ Καλαμακίου – Άφοβος, Υμηττός – ΑΕ Ζέφυρος Αιγάλεω, Θεμιστοκλής Αιγάλεω – Αρίωνας, Αίας Αθηνών – Κορωνίδα Γαλατσίου, Αττικός – Κεραυνός Πετρούπολης, Κεραμεικός – ΑΕ Ιλίου, Λαρισαϊκός – Ποσειδώνας Γλυφάδας.
ΕΠΣΑΝΑ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγων.)
ΠΑΟ Καλυβίων – Θησέας Νέας Μάκρης 2-0, Παθιακάκη ς- Ωρωπός 3-0 ά.α., Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου 0-0, Μάχη Μαραθώνα – Παλλαυρεωτικός 1-1, Αστέρας Βάρης – Σαρωνικός Αναβύσσου 0-0, Άρης Βούλας – ΑΟ Κορωπίου2-1, Τριγλία Ραφήνας – Γλυκά Νερά 2-3, Κρυονέρι – Άνοιξη 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Παλλαυρεωτικός, Μάχη Μαραθώνα – Σαρωνικός Αναβύσσου, Αστέρας Βάρης – ΑΟ Κορωπίου, Άρης Βούλας – Γλυκά Νερά, Τριγλία Ραφήνας – Θησέας Νέας Μάκρης, ΠΑΟ Καλυβίων – Ωρωπός, Παθιακάκης – Κρυονέρι, Άνοιξη – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγων.)
Βουλιαγμένη – Νικητές Ανθούσας 1-2, Νίκη Δροσιάς – Εθνικός Νέας Μάκρης 2-2, Άρτεμις – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας 0-2, Λαυρεωτική – Αμφιάραος Καλάμου 2-0, Νικολακάκης – Σταμάτα 0-2, Μαύρος Αετός – Ατλαντίς 1-3, Γέρακας – Δόξα Άνοιξης 2-2, Παμπαιανικός – Διόνυσος 5-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μαύρος Αετός – Νικητές Ανθούσας, Βουλιαγμένη – Δόξα Άνοιξης, Γέρακας – Εθνικός Νέας Μάκρης, Νίκη Δροσιάς – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας, Άρτεμις – Αμφιάραος Καλάμου, Λαυρεωτική – Σταμάτα, Νικολακάκης – Παμπαιανικός, Διόνυσος – Ατλαντίς.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγων.)
ΑΟ Παιανίας – Αυλώνα 2-2, Νικηφόρος – ΑΟ Κερατέας 0-6, Ολυμπιακός Βάρης – Πανσταυραϊκός 7-0, ΑΕ Μενιδίου – Κουβαράς 0-0, Ολυμπιακός Λαυρίου – Αετός Πικερμίου 2-2, ΑΟ Συκάμινου – Ραμνούς Γραμματικού 1-3, Καπανδρίτι – Δόξα Αγίας Άννας 1-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κουβαράς – Καπανδρίτι, Αυλώνα – ΑΕ Μενιδίου, Αετός Πικερμίου – ΑΟ Παιανίας, ΑΟ Κερατέας – Ολυμπιακός Λαυρίου, Ραμνούς Γραμματικού – Νικηφόρος, Πανσταυραϊκός – ΑΟ Συκάμινου, Δόξα Αγίας Άννας – Ολυμπιακός Βάρης.